Jola Kaźmierczak

pedagożka szkoły

Na Startowej pojawiłam się najpierw jako mama Zuzi, potem pomagałam trochę w rozwiązywaniu problemów związanych ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i tak zostałam.

Lubię naszą Startową codzienność i obserwowanie procesów zachodzących w naszej społeczności, długie rozmowy o szkole,lubię wspólne wyjścia na koncerty do Filharmonii, choć wiem, że czasem jest to dla uczniów wyzwanie.

Mam za sobą sporo doświadczeń- pracowałam w szkołach państwowych i społecznych, podstawowych, gimnazjach i w liceum. Prowadziłam muzykoterapię z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie i prowadziłam zajęcia z niedostosowanymi społecznie. Jestem współzałożycielką Stowarzyszenia Edukacji Filozoficznej Phronesis, współautorką programów :,,Nie uciekaj” ( dla fundacji Itaka),, Bajkoterapia” i ,,Jak rozmawiać z rodzicami” ( serwis ABC Baby).
Moja córka Karolina mówi cyt. ,,Mamo, ty jesteś takim pedagogiem, że nawet twój pies ma ADHD”- może coś w tym jest…